W Krakowie i okolicach

Spotkania i audycje ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego

Posted by jw w dniu Październik 29, 2008

———
Szanowni Państwo!
Drodzy Przyjaciele! 
 
W czwartek 30 października o g. 22.30 w TVP 2, w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” będę mówił „na zywo” z Wrocławia o pustym grobie arcybiskupa Józefa Teodorowicza na Cmentarzu Orląt Lwowskich oraz o zapomniaych masowych mogiłach ofiar ludobójstwa na Kresach dokonanego przez UPA.
 
Audycje telewizyjne o ludobójstwie na Kresach realizuję także dla TV Polonia, który w cyklu „Świadkowie nieznanych historii” będzie emitowany najprawdopodobniej w poniedziałek 10 listopada, oraz dla programu telewizyjnego Jerzego Zalewskiego „Pod prąd” O dokładnych terminach emisji poinformuję w najbliższym czasie.
 
Z kolei 10 listopada o g. 20.20 na te tematy będę mówił w TVP 1 w ramach specjalnego programu z okazji 90-lecia odzyskania niepodelgłości.
 
Na ten sam temat udzieliłem wywiadu także dla „Rzeczpospolitej”. Ukaże się on najprawdopodobniej w poniedziałek 3 listopada.
 
Przy okazji polecam informację o pierwszym pomniku ku czci Teodorowicza w Polsce http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=1179&PHPSESSID=aaa6637bb6e06fdfdeb20aded669ac84 
 
Zapraszam także na: 

Niedziela, 2 listopada, g. 12.00Zaduszki „ormiańskie i kresowe” – msza św. w kościele Miłosierdzia Bożego  przy ul. Smoleńsk w Krakowie. 

 oraz na spotkania autorskie: Czwartek, 30 pażdziernika, g. 17.00 – Wrocław – Klub Literatury i Muzyki, pl. Kościuszki 9.  

Czwartek, 30 października, g. 19.00 – Wrocław-Kozanów – Biblioteka przy ul. Modrej 12 (przy gimnazjum).

 

Wtorek, 4 listopada, g. 18.30 – Kraków – spotkanie autorskie i dyskusja o Kresach w sali 56 w Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego (na Plantach).
 
W nastepnych dniach odbędzie się szereg spotkań w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy i Toruniu, o czym poinformuję po ustaleniu dokładnych terminów. 
Szczęść Boże! 
 
ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski 
Reklamy

Jedna odpowiedź to “Spotkania i audycje ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego”

  1. nfajw said

    Bojownik prawdy
    http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=1178&PHPSESSID=aaa6637bb6e06fdfdeb20aded669ac84

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: