W Krakowie i okolicach

Krakowianie wspierają kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta RP

Posted by jw w dniu Kwiecień 26, 2010

Krakowianie wspierają kandydaturę

Jarosława Kaczyńskiego  na Prezydenta RP


Oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego

26 kwietnia 2010 r.

Szanowni Państwo,

10 kwietnia w katastrofie w Smoleńsku zginął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński z Małżonką Marią. Wraz z nimi, w tragicznej i niepojętej katastrofie, której przyczyn jeszcze nie znamy, śmierć poniosły 94 osoby towarzyszące Parze Prezydenckiej, w tym ostatni Prezydent RP na Uchodźstwie Ryszard Kaczorowski; legenda Solidarności Anna Walentynowicz – niezłomna bojowniczka o wolność, sprawiedliwość i prawdę, przedstawiciele Rodzin Katyńskich – niezłomni strażnicy pamięci o zbrodni katyńskiej; politycy, żołnierze, kombatanci, osoby duchowne, funkcjonariusze państwa polskiego, wybitni przedstawiciele wielu środowisk społecznych. Zginęli prawie u celu, blisko mogił tysięcy Polaków wymordowanych przez Sowietów w Katyniu. Zaprowadziło ich tam przekonanie, że Prawda i Pamięć o ofiarach tej zbrodni zasługują na szczególny szacunek.

Polacy godnie i solidarnie złożyli hołd ofiarom tej tragedii, modlili się za zmarłych. I czynią to nadal, już po zakończeniu oficjalnej żałoby. Biało-czerwone flagi z czarnym kirem, wiszą wciąż na wielu polskich domach. Tysiące osób towarzyszyły i towarzyszą w ostatniej drodze swoim przyjaciołom, koleżankom i kolegom. Byliśmy w tych dniach razem. Jesteśmy razem.

Wyjątkowo ciężka próba spotkała w tych dniach wszystkich tych, którzy stracili w Smoleńsku swoich bliskich – żony, mężów, matki, ojców, synów, córki, dziadków, wnuków, siostry i braci. Ten ból, to cierpienie, były, są i będą również moim udziałem.

Odszedł mój najukochańszy Brat i Jego Małżonka, odeszli moi serdeczni, wieloletni przyjaciele i współpracownicy z naszej partii Prawo i Sprawiedliwość, o których nigdy nie zapomnę.

Odeszli posłowie, senatorowie, ministrowie rządu z innych formacji politycznych, których szanowałem i z którymi współpracowałem.

Zginęli prezesi najważniejszych instytucji państwowych i wybitni przedstawiciele wielu organizacji i środowisk. Żołnierze, dowódcy Sił Zbrojnych RP. Polska jest z nich dumna.

Na służbie polegli dzielni piloci i dzielne stewardessy z 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego, funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu.

Polska straciła wybitnych Polaków.

Tragicznie przerwane życie Prezydenta RP, śmierć elity patriotycznej Polski, oznacza dla nas jedno: musimy dokończyć Ich misję. Jesteśmy Im to winni, jesteśmy to winni naszej Ojczyźnie. Choć pogrążeni w bólu i żałobie, związani wieczną pamięcią o stracie, mamy obowiązek wypełnić Ich testament.

Polska to nasze wspólne, wielkie zobowiązanie. Wymagające przezwyciężenia także osobistego cierpienia, podjęcia zadania pomimo osobistej tragedii.

Dlatego podjąłem decyzję o kandydowaniu na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Mam w tej decyzji wsparcie rodziny.

Wszystkich, którzy chcą kontynuować dzieło ofiar smoleńskiej tragedii, którzy chcą by prawa Polska i prawi Polacy – jak pięknie powiedział przewodniczący „Solidarności” Janusz Śniadek – na zawsze podnieśli głowy, wzywam do współpracy. Bądźmy razem. Dla Polski. Polska jest najważniejsza.

Jarosław Kaczyński

Poparcie dla kandydata na Prezydenta RP Jarosława Kaczyńskiego

Zapraszamy wszystkich do aktywnego włączenia się w akcję zbierania podpisów poparcia dla kandydatury Jarosława Kaczyńskiego na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Od dnia 26 kwietnia 2010 r. można składać podpisy poparcia na kartach do zbierania podpisów poparcia oraz zbierać podpisy od wszystkich osób, które chcą udzielić poparcia kandydaturze Jarosława Kaczyńskiego. Kartę do zbierania podpisów poparcia oraz Instrukcję zbierania podpisów można pobrać z niniejszej strony klikając poniżej.

Powstał Krakowski Społeczny Komitet Poparcia Jarosława Kaczyńskiego

Serwis Jarosława Kaczyńskiego – Kandydata na Prezydenta RP

Reklamy

Komentarzy 21 to “Krakowianie wspierają kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta RP”

 1. Stanisław Markowski said

  Szanowny Pan Premier
  Jarosław Kaczyński
  Warszawa

  Szanowny Panie Premierze,
  My niżej podpisani, obywatele Rzeczypospolitej, w obliczu niezwykłej tragedii, która tak bardzo Pana dotknęła, ale dotknęła też i całą Polskę, i nas wszystkich i która stworzyła groźną dla Państwa Polskiego sytuację, zwracamy sie do Pana z prośbą, aby zdecydował się Pan kandydować w wyborach na Prezydenta Rzeczpospolitej.

  Tylko Pan jest w stanie poprowadzić Polskę w kierunku wytyczonym przez zmarłego tragicznie swego brata, Prezydenta Rzeczypospolitej, prof. Lecha Kaczyńskiego. Wierzymy, że w tych najtrudniejszych dla Ojczyzny chwilach, Pan dźwignie ją z zapaści i chaosu.
  Z wyrazami szacunku !

  Polska, 22 kwietnia 2010

  Adam Macedoński, art. malarz, współzałożyciel Instytutu Katyńskiego w Polsce
  Andrzej Nowak, prof. UJ, redaktor „Arcan”
  ks. Tadeusz Isakowicz- Zaleski
  Michał Kulenty, muzyk kompozytor
  Ewa Dałkowska, aktorka
  Adam Borowski, dyrektor Wydawnictwa „Volumen”
  Piotr Szczepanik, pieśniarz
  Waldemar Żyszkiewicz, publicysta Tygodnika Solidarność
  Aleksander Markowski, art. malarz
  Grażyna Markowska, geograf
  Stanisław Markowski, art. fotografik, autor muzyki do hymnu Solidarności
  Leszek Elektorowicz, pisarz
  Jan Oberbek, muzyk
  Erazm Ciołek, fotoreporter
  Lucyna Lubańska, prezes Fundacji „Sacr Art.”
  Stefania Lubańska, dr filozofii
  Wojciech Marchewczyk, b. działacz opozycyjny, wydawca prasy podziemnej
  Krzysztof Durek założyciel NSZZ MO, szef Stowarzyszenia „Godność”
  Piotr Batycki, reżyser dokumentalista TVP Kraków
  dr Barbara Niemiec, nauczyciel akademicki, b. v . przewodnicząca Komisji Krajowej NSZ Solidarność
  Andrzej Gelberg, b. red. naczelny Tygodnika Solidarność
  Małgorzata Gołogórska, muzyk
  Jerzy Giza, publicysta historyczny

  • Jadwiga Barbara Wielogórska said

   Z serca popieram powyższy apel do Pana Jarosława Kaczyńskiego, aby walczył o prezydenturę po tragicznie zmarłym bracie – profesorze Lechu Kaczyńskim. Nie możemy pozwolić aby tragedia smolenska czekała na wyjasnienie dziesiątki lat- jak katyńska, a Pan Jarosław Kaczyński będzie gwarantem, ze prawda nie zostanie zamieciona pod dywan, jak to właśnie obserwujemy. Wierzę i modlę się , aby pan wygrał wybory i strzegł praworządnośći w Rzeczpospolitej.

   Jadwiga Barbara Wielogórska pedagog

 2. grzegorz zakrzewski said

  Z całego serca popieram Pana Jarosława Kaczyńskiego na urząd Prezydenta RP ,głosowałem na Lecha Kaczyńskiego i uważam że Pan Jarosław będzie godnie kontynuował dzieło zmarłego Prezydenta .Pan Jarosław jest nieskazitelnie uczciwym człowiekiem kochającym Polske ,wielkim patriotą ,nie powiązanym lub sterowanym przez szemranych biznesmenów,przedkłada dobro Polski ponad dobro własne.To prawdziwy mąż stanu . Grzegorz Zakrzewski

 3. Kazimierz Bednarz said

  Panie Jarosławie, tylko Pan może „poderwać ten samolot”, któremu na imię Polska

 4. Ryszard Majdzik said

  popieram

 5. Maria Dzierżęga said

  Chcę podpisać sie pod kandydaturą Pana Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta RP. Mieszkam w Liszkach , ale moge pojechać do Krakowa. Podpisać sie chce tez mój mąż i przyjaciele.
  Pozdrwaiam.
  Maria Dzierżęga

 6. Iga said

  popieram

 7. Włodzimierz Jagodzinski said

  Popieram Pana Jarosława Kaczyńskiego ponieważ Polską powinien rządzić prawdziwy patriota a nie ludzie którzy myślą tylko o elitach a nie o ludziach pracy

 8. nfajw said

  Weź z sobą dziewięciu! – Apel wyborczy
  http://rodaknet.com/rp_aktualnosci_2010_apel_wyborczy.htm
  Drodzy Rodacy!

  Apelujemy do Was o kontynuację!

  Jarosław Kaczyński podniósł wyzwanie.

  My właśnie daliśmy Jemu wsparcie poprzez złożenie
  miliona siedmiuset tysięcy podpisów.

  1 700 000 głosów już ma!

  Teraz pora na aktywne uczestnictwo w kampanii wyborczej naszego Kandydata. Nie bacząc na to co będzie się działo w czasie dzielącym nas od dnia wyborów dołóżmy starań, aby każdy z nas pozyskał dziewięciu Polaków, którzy oddadzą głos na NASZEGO PREZYDENTA.

  Jeżeli nie zrobisz nic więcej, jeżeli wycofasz się z medialnego zgiełku, to świetnie.
  Dokonaj tego wysiłku w ciszy i we własnym środowisku, w dowolnym czasie: pozyskaj DZIEWIĘCIU!

  Babciu! – weź wnuka ze sobą!

  A potem czekajmy niech liczą – pod bacznym okiem niezależnych obserwatorów.

  Prosimy o kopiowanie Apelu wraz z grafikami i rozsyłanie do mediów, w internecie, wśród znajomych…
  Gdzie tylko możecie. Niech Wam dziękuje Polska i każdy napotkany, uśmiechnięty Polak!

 9. nfajw said

  Powstał Krakowski Społeczny Komitet Poparcia Jarosława Kaczyńskiego
  http://polska-wiadomosci.netbird.pl/a/43840
  Ponad siedemdziesięciu krakowskich profesorów, naukowców, artystów, przedsiębiorców i przedstawicieli innych zawodów powołało komitet popierający Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.
  O godz. 13.00 w Krakowie w siedzibie PTG „Sokół” ,odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o powstaniu Krakowskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego, kandydata na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Deklarację komitetu odczytała prof.dr hab. Maria Dzielska z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Komitet w deklaracji stwierdza między innymi: ” Jesteśmy przekonani, że wybór Jarosława Kaczyńskiego gwarantuje urzeczywistnienie wizji Polski, z której wszyscy będziemy dumni – Polski nowoczesnej, a zarazem kultywującej najlepsze rodzime tradycje. Polski suwerennej, otwartej na świat, a jednocześnie nie odcinającej się od swojej tożsamości; Polski niepodzielonej, w której wszyscy obywatele odnajdą godne miejsce i możliwość rozwoju, a w życiu publicznym zapanuje atmosfera prawdy i szczerej troski o dobro wspólne. Apelujemy do wszystkich krakowian i mieszkańców województwa małopolskiego, którym wizja ta jest bliska, o przystępowanie do społecznych komitetów poparcia Jarosława Kaczyńskiego.” Udział w Komitecie zadeklarowała znacząca grupa autorytetów naukowych, artystycznych i społecznych. Znani profesorowie reprezentujący Uniwersytet Jagielloński, Akademię Górniczo-Hutniczą, Polską Akademię Nauk, Uniwersytet Pedagogiczny, Akademię Sztuk Pięknych, Akademię Muzyczną i inne uczelnie krakowskie, poeci, artyści, aktorzy, nauczyciele i przedsiębiorcy. Prof.Maria Dzielska odpowiadając na pytanie o jej osobiste motywacje do poparcia Jarosława Kaczyńskiego, wskazała na jego bezkompromisowe oddanie pracy dla Polski a także czystość jego zasad moralnych. Prof.dr hab. Andrzej Nowak zwrócił uwagę na otwartość komitetu. Poinformował, że powstawał on właściwie w ciągu jednego dnia, ale nie ma być strukturą elitarną, każdy kto chce osobiście wyrazić swoje poparcie dla Jarosława Kaczyńskiego, może zgłosić swój akces do tego komitetu. Poniższa lista jest więc otwarta. Zgłoszenia można przesyłać na adres: biuro@ryszardterlecki.pl
  lub solidarnidlaniepodleglosci@gmail.com

  KRAKOWSKI SPOŁECZNY KOMITET POPARCIA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO, KANDYDATA NA URZĄD PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  1. dr Mirosław Boruta, Uniwersytet Pedagogiczny
  2. prof. dr hab. Leszek Bednarczuk
  3. prof. dr hab. Włodzimierz Bernacki, UJ
  4. ks. dr hab. Andrzej Bruździński, Uniwersytet Papieski JP II
  5. dr hab.Tadeusz Borkowski, prof. UJ
  6. Krzysztof Budziakowski, przedsiębiorca
  7. Waldemar Bukowski, historyk PAN
  8. prof. dr hab. Zbigniew Chłap
  9. dr hab. Roman Dąbrowski UJ
  10. prof. dr hab. Urszula Dąmbska-Prokop
  11. Leszek Długosz, poeta
  12. Artur Dmochowski, założyciel TVP Historia
  13. prof. dr hab. Bogusław Dopart, UJ
  14. prof. UJ dr hab. Katarzyna Dybeł
  15. prof. dr hab.Maria Dzielska, UJ
  16. Leszek Elektorowicz, pisarz
  17. prof. dr hab. Piotr Franaszek, UJ
  18. Jan Fróg, pedagog, przewodniczący NSZZ „S” UP
  19. Andrzej Franczyk, aktor Teatru Ludowego
  20. Krzysztof Gadacz, aktor Teatru Ludowego
  21. prof. dr hab. Stanisław Gawliński UJ
  22. prof. dr hab. Tomasz Gąsowski UJ
  23. Jerzy Giza, pedagog
  24. prof. dr hab. Janusz Gołaś, AGH
  25. Mieczysław Gil działacz Solidarności
  26. prof. dr hab. Halina Grzmil-Tylutki UJ
  27. Attila Jamrozik, artysta plastyk
  28. Tadeusz Kadenacy, wydawca
  29. Adam Kalita, prezes stowarzyszenia Solidarni dla Niepodległości
  30. dr Małgorzata Kamela, historyk PAN
  31. prof. dr hab. Ryszard Kantor, Uniwersytet Pedagogiczny
  32. prof. dr hab. Anna Kowalska-Stus, UJ
  33. dr hab. Krzysztof Koehler
  34. Wojciech Kolarski, urzędnik
  35. prof. dr hab. Maria Korytowska UJ
  36. Zbigniew Kosowski, aktor Narodowego Teatru Starego
  37. dr Monika Stankiewicz-Kopeć, WSFP Ignatianum
  38. dr Henryk Kotarski UP
  39. dr hab. Henryka Kramarz, prof. UP
  40 .Stanisław Kosch, rolnik
  41. dr Tomasz Kornecki, nauczyciel
  42. dr hab Agnieszka Kurnik, WSFP Ignatianum
  43. prof. dr hab. Grażyna Korpal, Dziekan Wydziału Konserwacji ASP
  44. ks. prof. dr hab. Krzysztof Kościelniak, Uniwersytet Papieski JP II
  45. prof. dr hab. Kazimierz Łątka, fizyk
  46. Stanisław Markowski, artysta fotografik
  47.dr hab. Józef Misiek, prof. UP
  48. prof. dr hab. Julian Maślanka UJ, członek PAU
  49. ks. dr hab. Józef Marecki, prof. Uniwersytet Papieski JP II
  50. Adam Macedoński, artysta malarz
  51. prof. dr hab. Edward Malec, UJ
  52. dr Barbara Niemiec
  53. prof. dr hab. Andrzej Nowak, UJ
  54. Barbara Nowak, prezes TNSP
  55. prof. dr hab. Andrzej Michał Oleś, UJ
  56. Irena Smorąg „Arcana”
  57. prof. dr hab. Zdzisław Smorąg, członek PAN,
  58. prof. dr hab. Krystyna Stamirowska UJ
  59. prof. dr hab. Jan Prokop
  60. prof. dr hab. Lucjan Suchanek, UJ
  61. Grzegorz Surdy, działacz opozycji
  62. prof. dr hab. Aleksander Surdej UE
  63. prof. dr hab. Bogdan Szlachta, Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych UJ
  64. prof. dr hab. Wojciech Polak, UMK Toruń
  65. prof. dr hab. Maciej Pompa Roborzyński
  66. Maria Rydlowa, polonistka
  67. dr Maria Seremet, Akademia Muzyczna
  68. ks. prof. Jan Szczepaniak Uniwersytet Papieski JP II
  69. dr hab. Krzysztof Szczerski UJ
  70. dr Monika Stankiewicz Kopeć Ignatianum
  71. Jarosław Szarek, historyk
  72. prof. dr hab. Andrzej Śródka, PAN
  73. dr hab. Maciej Urbanowski, prof. UJ
  74. dr hab. Andrzej Waśko, prof. WSFP Ignatianum
  75. dr hab. Anna Waśko, UJ
  76. Prof. dr hab. Robert Wolak, UJ
  77. dr Joanna Wieliczka-Szarek, Ignatianum
  78. dr Grzegorz Zając UJ

  • ks. Krzysztof Król said

   Także popieram Pana Jarosława Kaczyńskiego. To jest jeszcze jedyna szansa i chyba ostatnia na uratowanie naszej Ojczyzny. Obecny rząd jest odpowiedzialny za ogromne zło które dokonało się w sercach młodych ludzi, poprzez stosowanie brutalnej i demoralizującej(delikatnie ujmując) polityki, polegającej na opluwaniu m.in. naszego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Potrzeba będzie wielu starań aby ten stan naprawić. Zamiast dbać o interesy Polski realizowano interesy innych. Rządy polegające na oczernianiu drugich bez zaangażowania na rzecz Polaków są destrukcyjne i prowadzą do rozkładu państwa. Życzę Panu Jarosławowi wielu sił i mocy Ducha św. w tym trudnym dla Niego czasie. Szczęść Boże!

 10. Stanisław Sędziwy said

  Popieram kandydaturę Pana Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta Polski.

  Prof. dr hab. Stanisław Sędziwy, UJ

 11. nfajw said

  OŚWIADCZENIE przedstawicieli Polonii światowej – poparcie dla Jarosława Kaczyńskiego
  http://blogmedia24.pl/node/29555

 12. nfajw said

  Babciu – zabierz wnuczka na wybory
  http://www.rp.pl/artykul/2,474130.html

 13. Andrzej Proba said

  Nie mieszkam co prawda w Krakowie, ale całym sercem popieram Pana Jarosława Kaczyńskiego na urząd Prezydenta RP i uważam że Pan Jarosław będzie godnie kontynuował dzieło zmarłego brata. Tylko człowiek nieskazitelnie uczciwy, kochający Polskę, wielki patriota, będzie w stanie podołać obowiązkom Prezydenta RP ku zadowoleniu wszystkich Polaków.

 14. Jadwiga Barbara Wielogórska said

  Popieram kandydaturę pana Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta Rzeczpospolitej Polski. W nim nadzieja, na kontynuację dzieła Śp.Lecha Kaczyńskiego,na dbałość o prawdę historyczną, na odnowę moralną,na trwałe przywrócenie rodakom poczucia dumy z tego, ze jesteśmy Polakami. Nie można zmarnować tego zrywu patriotyzmu, poczucia jedności i solidarności,której doświadczyiśmy po tragedii z 10 kwietnia.Pan Jarosław Kaczyński jako żarliwy patriota będzie stał na straży interesów Ojczyzny i jej obywateli.Musimy sie wokół tej idei zjednoczyć i wesprzeć z całych sił naszego kandydata.

 15. Popieram Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta RP
  Izabella Fróg-Wapiennik,
  Wanda Wapiennik,
  Kazimierz Wapiennik

 16. Teresa Stanek said

  Popieram kandydaturę dr Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta RP.
  Barbara Stanek
  Teresa Stanek

 17. nfajw said

  Dlaczego Jarosław Kaczyński? Apel poparcia

  http://jaroslawkaczynski.info/aktualnosci/artykul/a,41
  Apel poparcia

  Apel ten adresujemy do ludzi, których łączy fascynacja osobą i dziełem autora Pana Cogito. W ciągu dwunastu lat jakie mijają od śmierci Poety określanego mianem sumienia narodu uformowało się środowisko herbertowskie podejmujące wiele inicjatyw, wśród nich wystawy, sesje naukowe, koncerty, spektakle teatralne, konkursy recytatorskie. Wszystkie te wydarzenia stworzyły więzi między ich uczestnikami.

  Dzisiaj zgłaszając nasze poparcie dla kandydatury Jarosława Kaczyńskiego na urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, czujemy się wykonawcami poetyckiego testamentu Zbigniewa Herberta.

  Patriotyzm i postawa obywatelska Jarosława Kaczyńskiego pozwalają nam żywić nadzieję, że jako Prezydent kraju będzie On wcielał w życie myśl wielkich naszych przodków, wieszczów i narodowych bohaterów, którzy marzyli o Polsce prawej i sprawiedliwej.

  Jednocześnie pragniemy zaprotestować przeciw agresji osób publicznych kierowanej w stronę popieranego przez nas kandydata, którą odbieramy jako wyraz pogardy dla wartości konstytuujących polski naród. A gniew twój bezsilny niech będzie jak morze / ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych – pisał Zbigniew Herbert w Przesłaniu Pana Cogito.

  W czasie niezwykle ważnego wyboru ten gniew będzie dodawał nam sił. Tak, Panie Jarosławie, Polska jest najważniejsza!….

 18. Pan Prezes PIS Jarosław Kaczyński powinien zostać z okazji jesiennych wyborów parlamentarnych premierem Rządu Rzeczypospolitej Polski. Powstanie takiego rządu z takim premierem do jedyny ratunek dla naszej pogrążonej w dramatach Ojczyzny. Pozostał rok do wyborów. Ten rok powinien być wytężoną pracą edukacyjną PIS dla podkreślenia polskiej racji stanu. „Bóg będzie nam hetmanił” – takie hasło powinno zmobilizować wszystkich wyborców dla ratowania naszej nieszczęsnej Ojczyzny.
  Z Panem Bogiem
  Aleksander Szumański

 19. […] komentarze Aleksander Szumański o Krakowianie wspierają kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta RPnfajw o Spotkanie z Pawłem Zyzakiem w Klubie Gazety Polskiejnfajw o Krakowianie manifestują […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: