W Krakowie i okolicach

Krakowianie uczcili Ofiarę polityki nienawiści

Posted by jw w dniu Październik 19, 2010

W związku z dzisiejszymi tragicznymi wydarzeniami w łódzkim biurze Prawa i Sprawiedliwości , kluby „Gazety Polskiej” razem z Prawem i Sprawiedliwością zorganizowały akcję protestu przeciwko polityce nienawiści.

W Krakowie pod biurem Prawa i Sprawiedliwości przy ul Łobzowskiej 35  zebrało się kilkadziesiąt osób,    zapalając znicze i modląc się uczcili Ofiarę polityki nienawiści.

Reklamy

Komentarze 3 to “Krakowianie uczcili Ofiarę polityki nienawiści”

  1. Wielka katastrofa w niewątpliwym tle politycznym.Ginie Prezydent z żoną, 94 osoby publiczne,dowództwo armii,czołówka Prawa iSprawiedliwości Przez przypadek ocalał Jarosław Kaczyński, ale już na jego życie ,wpierw słownie nastaje Palikot, a dosłowny i faktyczny zamach na niego, dokonuje się w łódzkim lokalu PiS. k Ginie Marek Rosiek i raniony w gardło nożem 39-letni Kowalski walczy o życie. Zaś dwa dni wcześniej zamordowany zostaje inny działacz PiSu, ekspert w dziedzinie technologii lotnictwa . Z anteny likwidowane są programy niezależne jak Misja Specjalna, czy świetny program Wildsteina,z radia usuwa się audycje Sakiewicza i Reszczyńskiego , bo bez lizusostwa oceniały sytuację polityczną i działania rządu – jaka jest na to wszystko nazwa? – TOTALITARYZM i więcej, powiedziałbym, zaawansowane mocno początki faszyzmu. Polska jest w stanie przedrozbiorowym Ogarnięte amnezja i marazmem społeczeństwo w swej większości, oddało rządy w ręce targowiczanom . Ot,co. Stoimy nad przepaścią. Ale jeszcze można się cofnąć, jak sądzę. .

  2. Moim zdaniem autor komcia powyżej jest na prostej drodze do bycia następnym który złapie za broń i odwiedzi najbliższe biuro poselskie, tyle że przeciwnej partii.

  3. Giovanna said

    Wbrew opiniom bezrefleksyjnych konsumpcjonistów, którzy najchętniej polityką by się nie interesowali (tylko pytanie – po co w takim razie Klimore Fisz zostawia swój wy(ś)luzowany ślad), ludzie jak Leszek Elektorowicz i podzielający jego opinię, nie są zdolni do szkodzenia innym w celu czynienia bardziej wygodnym własnego siedzonka ani nie zrujnowaliby czyjegoś życia z czystej nienawiści. Ot co, pustota w okół nas…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: